Global Rent A Car Şirketi Enterprise ile Hayatı Yakalayın

0 7

Araç kiralama sektöründe dünyanın en büyük kuruluşları arasında yer alan Enterprise, 93 bin çalışanı ve 2 milyona yaklaşan kiralık araç sayısı ile dünyanın lider markası olarak gösteriliyor. Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 16. sırada bulunan marka, dünyanın saygın müşteri memnuniyeti anketi J.D. Power and Associates verilerine göre son 9 yılın lider markası olmayı başarıyor. Türkiye’de 27 ilde 50 ofis ile faaliyet gösteren Enterprise, müşteri memnuniyeti odaklı kiralık oto hizmetini konforlu koşullarla sunuyor. Marka, tüm dünyada ve Türkiye’de çok tercih edilen ve hizmetinden memnuniyet duyulan şirket olarak öne çıkıyor. Enterprise, üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak için çalışıyor. Bu nedenle tüm ofislerinde; hızlı, güvenli, keyifli, kolay ve teknolojiye dayanan bir anlayışla kiralık oto hizmeti sunuyor.

Araç Kiralama Hizmetinde Enterprise Farkını Hissedin

Kiralık araç hizmeti, aslında önemli bir toplumsal görev üstleniyor. Özellikle zor koşullar altında kalan kişiler için konforlu çözümler sunuyor. Kendi aracınızı kullanmak istemediğiniz zamanlarda ya da aracınızın yetersiz kalacağı coğrafyalarda imdadınıza koşan bir hizmet olarak önem kazanıyor. Yurt dışı gezileriniz için de kolaylık oluşturuyor. Uçak yolculuğunuzun ardından indiğiniz hava alanında kolayca kiralık oto hizmeti alarak zamandan kazanabilirsiniz.

Enterprise şirketi rent a car hizmeti sunarken zamanında araç teslimi, isteklerinize uygun ve temiz araç, her bütçeye uyum sağlayan fiyat seçenekleri gibi konularda avantajlar yaratıyor. Seçtiğiniz aracı, kolayca ve konforlu hizmet koşulları içerisinde kiralamanıza imkân tanıyor. Enterprise’ın tüm ofislerinde aynı kalitede hizmet sunuluyor.

Enterprise 1957 Yılından Beri Güvenilir Araç Kiralama Hizmeti Sunuyor

Yüksek standartlarda kiralık oto hizmeti sunan Enterprise, dünyanın 85 ülkesinde ve zengin araç filosu ile faaliyet gösteriyor. Üst düzey müşteri memnuniyetine dayanan çalışma anlayışı nedeniyle tüm hizmet birimlerinde yüksek performans gösteriyor. Dünyada ve Türkiye’de hızla büyümeye devam eden marka, kaliteli ve zengin araç filosuyla dikkat çekiyor. Şirket; günlük, haftalık ya da daha uzun süreler için rent a car hizmeti sunuyor. Binek otomobilden SUV’a kadar çok farklı nitelikli araç kiralama isteklerine hemen cevap verebiliyor.

Enterprise araç kiralama hizmeti alırken bazı ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bebek koltuğu, ek sürücü, kış lastiği, kapsamlı ek sigorta ve GPS navigasyon hizmetleri gibi detaylar, ek hizmetler kapsamında sizlere sunuluyor. Yurt dışına yaptığınız iş ve özel gezilerinizde kiralık oto ihtiyaçlarınızı Enterprise şirketinin hizmet verdiği 85 ülke ve 9000 ofiste kolayca karşılayabilirsiniz. Online rezervasyonlarla işinizi hızlandırabilirsiniz.

Nasıl Bir Araç Kiralamak İstersiniz?

Enterprise, aklınıza gelebilecek tüm araç çeşitleri için kiralama hizmeti sunuyor. Sedan, hatchback, MPV, SUV gibi değişik boyutlara ve kapasitelere sahip araçlar, manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel olarak sizlere sunuluyor. Binek araçtan arazi aracına, ticari araçtan lüks araçlara kadar pek çok seçeneği ekonomik koşullarla sizlere sunuyor. Güvenli ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız kiralık oto işlemlerinizde Enterprise şirketini tercih edebilirsiniz.

Benzer Yazılar Yazarın diğer yazıları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.