Skoda Octavia Seramik Kaplandı

Skoda octavia aracıma IGl marka seramik kaplama uygulandı

0 176

Yaklaşık 7 ay önce 2016 model Skoda Octavia aldım. Aracı aldığım bayi hediye olarak boya ve motor koruma hediye edeceğini söylemişti. Dedikleri gibi de yaptılar aracımı teslim almadan önce boya ve motor koruma yapmışlardı. Ancak boya koruma dedikleri nasıl bişeyse 1 hafta sonra aracın üzerindeki kimyasaldan eser kalmadı.

Bu zaman zarfında dikkatli baktığımda aracımın üzerinde kılcal çiziklerin oluştuğunu gördüm. Birde havaların ısınmasıyla kendini sokağa atan çocukların aracın üzerinde imza denemeleri oldu. Bu yüzden seramik kaplama yaptırmaya karar verdim.

Aracımı aldığım ilk günden bu yana profosyonel temizlik hizmeti veren Auto Clup firmasında 15 günde bir yaptırıyorum. Auto Clup firmasının çeşitli boya koruma ve seramik kaplama paketleri var. Ancak geçenlerde aracımı yıkmaya gittiğimde yeni başlayan bir kampanyadan bahsettiler ve açıkçası hem niyetim vardı hemde kampanyayı duyunca yaptırmaya karar verdim. Aracıma IGL marka seramik kaplama uygulandı. Üzerinde hiçbir çizik kalmadı ve ışıl ışıl parlıyor. Aracım şuan için kirli. Banyo zamanı gelmedi daha. Banyosunu yapınca resimlerini de buraya ekleyeceğim.

Aracımın seramik kaplama işlemi 2 günde tamamlandı. Emeklerinden veyoğun ilgisinden dolayı Auto Clup Emir Giresun bayisine teşekkür ederim. Seramimk kaplama faydalı mı değil mi diye araştırma aşamasında iseniz artık araştırmayı bırakabilirsiniz. Test edildi. Onaylandı….

Benzer Yazılar Yazarın diğer yazıları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.