Yeni 2017 Honda 1.5L Turbo VTEC Civic Si Yeni Motoruyla Geliyor

0 197

Japon otomotiv devi yeni Civic modelini tanıttı. Performans odaklı bu yeni Civic 2017 yılı itibariyle asfaltı ağlatmaya başlayacak. Yeni Civic özlemle beklenen yeni TURBO beslemeli 1.5L Turbo VTEC motoruyla gelecek.

Yenilenen Civic 2017 yılı itibariyle Coupe ve sedan karoserleriyle ve yenilen motoruyla 2017 yılında yollarda olacak. Civic’in yeni spor modeli de efsane haline gelmiş olan Civic severlerin baya hoşuna gidecek gibi. Bu yeni Cİvic Si modelinde yeni performanslı 1.5L VTEC turbo şarjlı motor ile spor süspansiyon sistemleriyle geliyor. Ayrıca, araç sınırlı kaymalı diferansiyel, yüksek performanslı lastikler, aktif direksiyon sistemi ve mükemmel kullanım yeteneklerini sunmayı hedefliyor.

Civic Si, mevcuttaki Civic modeli ile karşılaştırıldığında daha cesur bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Dış tasarımda ilk göze çarpan geniş havalandırma kanalları, siyah alt detaylar ile yenilenmiş sis farları oluyor. Diğer stil dğişikleri ise göz alıcı jantlar ile sabir arka spoyler, krom kaplamalı şık egzoz çıkışları ve ateş kırmızı rengi oluyor.

Bu arada Honda 2017 yılı itibariyle yeni 1.5L Turbo VTEC turbo benzinli motorunu diğer Civic modellerinde de kullanmaya başlayacak.

Benzer Yazılar Yazarın diğer yazıları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.