Hoparlörü Bile 21 Bin Dolar

0 111

Yakın bir arkadaşınız Lambo hayranı ancak onu alacak gücü yok. Artık ona bir hediye almanın vakti geldi diye düşünüyorsanız bu hediye tam ona göre!

Esavox Ixoost şirketi yeni tasarladığı bu değişik hoparlör Lomborginhi modellinin gerçek öfkeli Aventador modelinin ekzozlarının parçalarını kullanıyor. Aventador’dan esinlenerek tasarlanan bu hediyeyi almak için kredi kartınızı cüzdanınızdan çıkarmadan önce fiyatına bakın derim. Ne kadar mı? Fiyatı tam 21.000 DOLAR! Vazgeçtiğinizi hatta hass.. dediğinizi duyar gibiyim. Yada arkadaşınıza bu hoparlörler yerine yeni Ford Fiesta ST alabilirsiniz…

Bu ses sistemi esinlendiği Aventador modeli gibi carbon fiberden yapılma. Orjinal 15 inçlik subwooferin basıncını kontrol gerçek egzozlar var. Her bir tarafta birer tweeter bulunuyor. Dizaynın geri kalan kısmında her iki tarafta 6,5 inçlik iki hoparlör ile birer adet 8 inçlik woofer bulunuyor. Aynı zamanda Bluetooth ve AUX bağlantı seçenekleri de mevcut.

Bu hoperlörün uzunluğu 125 cm ağırlığı tam 53 kiloğram.

Lamborginhi modellerinde kullanılan dört farklı renk seçeneğide mevcut. Bu hoparlörün tamamının elde yapıldığınıda belirtmek lazım.

 

Benzer Yazılar Yazarın diğer yazıları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.