2018 Hyundai Accent Blue Kameralara Yakalandı

0 321

İlk defa 2010 yılında B-Sedan liginde sahaya çıkan Hyundai Accent Blue, beşinci jenerasyonu ile 2018 yılında karşımıza çıkacak.

Ağır kamuflajlı haliyle kameralara yakalanan Yeni Accent Blue’de radikal tasarım değişiklilerinin olmadığı anlaşılıyor. Accent’in yeni yüzünde Koreli üreticinin yeni altıgen formlu havalandırma kanalı ile bumerangı andıran far yapısını kullandığı görülüyor. Arka kısımda ise stop lambalarının yeniden tasarlandığı, dikkatli bakıldığında arka frenlerin kampana olduğu görülüyor. Buda Hyundai’nin bu modelde ne kadar cimri olduğunun bir göstergesi. Zira rekabet ettiği skoda Rapid, Polo Sedan ve Seat Toledo gibi modellerin tüm frenlerinde disk fren kullanılıyor ve malzeme kalitesi tatmin edici düzeyde.

Şuan Avrupa’da satışı olmayan Accent Blue’nin bu casus fotoğraflarının İspanya’da çekilmiş olması akıllara bu modelin yeniden pazara gireceği ihtimalini getiriyor. Böyle bir durum olursa Avrupa’da en çok satılan B-Sedanlar Dacia Logan, Seat Toledo ve Skoda Rapid karşısında elinin oldukça zayıf kalacağını belirtmek lazım.

Benzer Yazılar Yazarın diğer yazıları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.